איך מציירים לימוזינה?

לימוזינה

כשזה נוגע לציור, אין תחליף ליצירתיות ולאימונים – ואנחנו כאן בכדי לעזור עם טכניקה

בשביל לצייר לא צריך הרבה מאוד – כל מה שצריך הוא דף או משטח אחר שהוא הכר הפורה ליצירתיות שלנו, ובאותה המידה גם יצירתיות שתאפשר לכם להגיע לגבהים חדשים עם כל ציור חדש. אנחנו מציירים כדרך חיים, אנחנו מציירים מתוך שעמום או מתוך פעילות מתוכננת, וככל שאנחנו עושים זאת יותר כך אנחנו גם משתפרים בכך. עם זאת, ברור כי מעבר למרכיבים החשובים ביותר בכל פעילות ציור, שהם היצירתיות והאימון הנדרש בכדי להגיע לרמה גבוהה של ציור, יש גם צורך בלא מעט טכניקה והבנה של אופן ציור של מרכיבים שונים. כך, למעשה, בציורים של פריטים קיימים עליכם להבין כמה וכמה פרטים וכמה וכמה צעדים שיאפשרו לכם לצייר בצורה המדויקת ביותר ברמה הטכנית, וכעת נתמקד בציור של לימוזינה – רכב יוקרה שהוא משאת יצירתיות וציור של לא מעט אנשים.

 

מדריך של כמה צעדים בציור של לימוזינות – רכבי היוקרה הארוכים והמוכרים כל כך

  • כמה עקרונות – ציור של לימוזינה הוא למעשה לא מאוד שונה ברמה הטכנית מציור של מכונת רגילה, וישנם כמה הבדלים שהם אמנם מהותיים אבל לא קריטיים ברמה הטכנית. ההבדלים הם כמובן האורך – בציור של לימוזינות צריך להקפיד על יצירת מכונית ארוכה שצורתה דומה ומרשימה לצורה של לימוזינה אמיתית. מעבר לכך, ישנם הבדלים ידועים בפיגמנטים של לימוזינות לעומת צבעים של מכוניות רגילות – לדוגמה, בלימוזינות החלונות תמיד יהיו בגוונים כהים יותר. כעת, אפשר לגעת במדריך עצמו של ציור הלימוזינה.
  • מדריך בכמה צעדים – בתור התחלה, לימוזינה מציירים בתחילה דרך ציור בסיסי של צורת המכונית הארוכה. כדאי לעשות זאת בעיפרון ובציור חלש, שכן את ציור הבסיס הזה אנחנו נמחק לאחר שניצוק לציור תוכן. בשלב שני, נצייר את הגלגלים – חשוב לצייר אותם בצורה אליפטית ובזווית בשביל ליצור את היחסיות הנכונה שלהם מנקודת המבט על המכונית. השלב הבא של ציור הלימוזינה, בהנחה שמציירים את הלימוזינה מקדימה, הוא ציור של החלון הקדמי, בצורה שבה מסגרות החלון הצדיות תהיינה חופפות זו לזו. השלב הבא הוא ציור החלונות הצדיים, וכאן חשוב לזכור שבלימוזינות החלונות הם ארוכים יותר, כיאה לרכב ארוך. השלב הבא הוא ציור של מכסה המנוע והגרילים הקדמיים, לאחר מכן מוסיפים פנסים, רשת לגרילים, ולאחר מכן יוצרים את הקווים המשמשים להפרדה ולסימון של דלתות.

ציור של לימוזינה יכול להיות פרוייקט יצירתי נעים ומהנה, וכעת הגיע הזמן לרעיון הבא

מעבר למדריך העקרוני של ציור לימוזינה, אפשר לצייר אותה במגוון רחב מאוד של אופנים וסגנונות, וכמובן שגם ברמת הצבעים האפשרויות הן מגוונות ביותר ונתונות לדמיון וליצירתיות שלכם. לאחר שאתם מסיימים את ציור הלימוזינה, כמובן, הגיע הזמן לחשוב על הציור הבא.

Categories: יצירה