בדי לייקרה להצללה לגינה

הקיץ הישראלי מחייב שימוש בפתרונות הצללה יעילים ומקוריים. על מנת לעבור את הקיץ בשלום יש צורך בהצללה בחצר, בגינה, בחניה, בשטחים ציבוריים וגם בחלק מהחנויות או העסקים. אחד הפתרונות האופטימאליים של השנים האחרונות הוא שימוש בבד לייקרה. זהו בד הנמתח עד 35% מהגודל המקורי בזמן ההקמה. הוא מיוצר במגוון רחב של צבעים ומגיע בגדלים שונים לבחירת הלקוח. הוא אינו עמיד לגשם ולכן אטרקטיבי בעיקר לקיץ, אך מסוגל גם לייצר הצללה ולמנוע חדירה של לחות או עלייה משמעותית בטמפרטורות.

ברמה העקרונית, השימוש בבדי לייקרה להצללה בקיץ אינו דורש רקע טכני מוקדם. ניתן למתוח את קצוות הבד גם אם אין לולאות. יש לעשות קשר פשוט בכל מקום ולחבר אליו רצועות בד המשמשות כיתר. עם זאת, רצוי לשמור על הלייקרה מפני קריעה ולעטוף את קצה הסנדה בחתיכת בד. כך מגנים על בדי לייקרה להצללה משבבי עץ שעלולים לקרוע אותו בשטח.

היתרונות של פתרונות הצללה

משתלם להשקיע בפתרונות הצללה איכותיים כדי לעבור את הקיץ וליהנות מיתרונות משמעותיים:

א. חיסכון בהוצאות – פתרונות הצללה חוסכים בהוצאות על קירור ומיזוג חלל הפנים של הבית. הם מייצרים בידוד תרמי וניתן לשלב אותם בעיצוב הכללי של החצר או הגינה. פתרונות הצללה משתלמים גם עבור מי שעורך אירוע בשטח, או כל מי שרוצה לעטוף חלקים מסוימים מהכניסה לבית ולחניה.

ב. רמת חיים גבוהה – בדי לייקרה משפרים את איכות החיים. הם מרחיבים את המקום שניתן לאחסן בו ציוד, לבלות יחד עם הילדים או לנוח מהשגרה. השימוש בבד לייקרה בתור פתרון הצללה מומלץ עבור לקוחות פרטיים ובעלי דירות. הבד נאה מבחינה אסתטית והוא אחראי על דקורציה של חלל החוץ.

ג. הגנה על רהיטים – פתרונות הצללה מגנים על רהיטים בחצר, במרפסת, בגינה או על הגג. הם מונעים שחיקה ובלאי ומספקים שכבת הגנה מפני נזקים בלתי הפיכים.

לסיכום, בדי לייקרה להצללה מיועדים במיוחד עבור החום והלחות של הקיץ הישראלי. יש לבדים אלו יתרונות רבים וניתן להשיג אותם במגוון צבעים וגדלים.

באדיבות ברלינר- ייצור שמשונית ורשתות צל