הובלה קטנה? עשה זאת בעצמך

הובלה קטנה

כשאנחנו צריכים להוביל את הרכוש שלנו לדירה חדשה, אנחנו בדרך כלל פונים לשירות של חברת הובלות. עם זאת, יש מקרים בהם אנחנו צריכים להוביל כמות קטנה של ציוד – ואז בהחלט ניתן לנסות לעשות זאת בעצמנו. איך עושים זאת? נסביר זאת כעת.

הובלות קטנות הן הובלות שכיחות ביותר שכמעט לכל אחד מאתנו יש צורך בהן

כמעט כל אחד מאתנו צריך לבצע הובלה בשלב כזה או אחר של חיינו, לעתים לא נדירות יהיה מדובר בהובלות קטנות למדי. במצבים כאלה, פנייה לחברת הובלות יכולה להיות יקרה למדי עבורנו – ובהחלט ניתן לנסות ולהוביל את כמות הציוד הקטנה אותה אנחנו צריכים להוביל בכוחות עצמנו, בוודאי כאשר מדובר באוכלוסייה צעירה שאין לה יותר מדי כסף בכדי לפנות לחברת הובלות מקצועית. אבל מה בדיוק נחוץ לכך? ננסה להסביר זאת כעת.

מהם המפתחות שיסייעו לכם לבצע הובלה קטנה בכוחות עצמכם?

  • רכב מתאים – בכדי לבצע הובלות נדרש רכב הובלות מתאים. אצל חברת הובלות, יהיה מדובר במשאיות הובלה בדרך כלל – אך אם מדובר בהובלה קטנה, תוכלו לנסות ולשכור או להשאיל טנדר לצורך המשימה הזאת. עוד אפשרות שכדאי לבדוק היא נגרר לרכב אותו מתקינים באמצעות וו גרירה – וכדאי לבדוק אם זה יהיה זול יותר מלפנות לחברה מקצועית.
  • כוח אדם – מעבר לרכב, בכדי לבצע הובלה בצורה טובה אתם לא יכולים להיות לבד, ואתם זקוקים לסיוע. גם עבור הובלה קטנה, כדאי לוודא שאתם לפחות 3-4 אנשים שמסוגלים להרים משקלים כבדים – שכן כל הובלה תכלול פריט כבד כזה או אחר – בין אם מדובר במקרר או בספה.
  • חומרי הובלה – חברת הובלות מספקת עבור ההובלה קרטונים, מסקנטייפ וחומרי הובלה אחרים, ואתם צריכים לוודא שיש לכם את הכלים האלה אם אתם מעוניינים לבצע את ההובלה בכוחות עצמכם.

אם אין לכם את מה שנדרש בשביל לבצע את ההובלה בעצמכם, אל תיקחו סיכון

אם אין לכם סיוע אנושי מספיק, או אם אתם לא מצליחים למצוא רכב וחומרים שנחוצים עבור ההובלה – אל תיקחו את הסיכון. עדיף לכם להוציא את הכסף ולפנות לחברת הובלות מנוסה שיכולה לבצע עבורכם הובלות קטנות שמתאימות מבחינה כלכלית לצרכים שלכם, מאשר לגרום לנזק לעצמכם ולרכוש שלכם.

 

הובלה קטנה
הובלה קטנה

Categories: מדריכים