טריקים מגניבים במכשיר סמסונג גלקסי 6 שאתם חייבים להכיר

סמסונג גלקסי 6 הגיע לחנויות ומיד עם הגיעו הפך למכשיר פופולארי ומבוקש בקרב הציבור הישראלי. גלקסי 6 נחשב למכשיר הדגל של החברה, מדובר באחד המכשירים המתקדמים והטובים ביותר בשוק. כל מי שרוכש את הגלקסי 6 נהנה ממכשיר מתקדם ומשוכלל עם מסך מגע חדיש ואיכותי, מסוללה שמחזיקה מעמד זמן רב וממגוון אפליקציות וטכנולוגיות חדשות שמוטמעות במכשיר. עם זאת, רבים לא יודעים כי המכשיר המתקדם מציע תכונות שאינן קיימות במכשירים מתחרים ולכן במאמר זה נגלה לכם טריקים מגניבים במכשיר סמסונג גלקסי 6 שכדאי להכיר וליהנות מהם.

גלקסי 6

צילום כפול

האם ידעתם כי בגלקסי 6 יש אפשרות של צילום כפול? אתם יכולים לצלם בו זמנית במצלמה הקדמית והאחורית כך שהצלם לא רק מצלם אחרים או מצלם נוף או חפץ הוא יכול לצלם גם את עצמו ולהדביק את התמונה שלו על התמונה הראשית. בנוסף, ניתן לעצב את התמונה ולהוסיף לה מסגרות יפות בצורת לב, חצי עיגול ומסגרות נוספות, את התמונה העצמית (סלפי) ניתן להדביק היכן שרוצים על גבי התמונה הראשית.

תמונת סטילס עם ברכה קולית

כדאי שתדעו כי תוכלו באמצעות הגלקסי 6 שלכם לצלם תמונת סטילס ולצרף לה ברכה קולית של עד 5 שניות. כך תוכלו להפתיע קרובי משפחה וחברים עם תמונה מקורית וברכה מעניינת ומרגשת שתשמח אותם.

צילום דרמה

אפשרות מקורית ומגניבה נוספת במכשיר הגלקסי 6 היא צילום דרמה. באמצעות המצלמה המשוכללת שמציעה 16 מגה פיקסל ניתן לצלם ווידאו באוטופוקוס ליצור מעין צילום דרמה מקורי ומרתק.

אחסון בענן פרטי שלכם

אם אתם בעלי מכשיר סמסונג גלקסי 6 כדאי שתדעו כי לרשותכם נפח אחסון ענק של 1 טרה בייט. באמצעות שירות ה- Home Sync תוכלו לסנכרן קבצים שונים כמו תמונות, מוסיקה וסרטונים ולשתף את התכנים והקבצים עם בני המשפחה והחברים או להיעזר בגלקסי 6 שלכם כמו מזרים מדיה ביתי כדי להציג את התכנים השונים בטלוויזיה שלכם בבית.

לרחף עם האצבע מעל המסך

אחד הטיפים החשובים שכדאי שכל בעלי גלקסי 6 יכירו היא האפשרות להציג מידע ולדפדף בין תמונות ללא צורך לגעת במסך. החיישן של הגלקסי 6 רגיש במיוחד והוא מזהה את תנועת האצבע גם ללא מגע כך שתוכלו לגלול בדפדפן מעלה ומטה ללא נגיעה וכן תוכלו לדפדף באלבום התמונות באמצעות העברת האצבע מעל המסך. אפשרות זו מעולה כאשר הידיים מלוכלכות ולא רוצים לגעת במסך.

אגב, כדאי לדעת כי גלקסי 6 מציע גם אפשרות של גלילה חכמה וכל שעליכם לעשות הוא להטות את המכשיר מעלה מטה כדי לגלול בין תמונות, לקרוא טקס ארוך או לגלול מעלה ומטה בדפדפן.

 

 

Categories: מדריכים

Tags: