יצירה עשה זאת בעצמך

יש לכם חלום לקשט ולעצב מחדש את הבית שלכם, אבל אתם מודעים לכך שרוכשים פריטים חדשים תעלה לא מעט כסף. במקום זה, מדוע שלא תשקיעו קצת יותר זמן ותבצעו עבודות יצירה עשה זאת בעצמך, עבור הבית שלכם? הדבר אמנם דורש יותר השקעה וסבלנות – אבל גם חוסך בכסף באופן משמעותי, ובנוסף לכך – זו פעולה מהנה הרבה יותר, ובסוף אפשר להתגאות כמובן בעמל כפיכם. הנה כמה רעיונות לעבודות עשה זאת בעצמך יצירה שאפשר לשלב בקלות בכל בית.

כמובן שיש עוד מגוון עצום של עבודות עשה זאת בעצמך יצירה עבור הבית. זו יכולה להיות ההזדמנות שלכם לעצב מחדש את הספריה, לעצב אפילו גופי תאורה, לנסות וקשט את המאוורר בבית, לקשט מחדש את החלונות ובקיצור – ליצור ממש בית חדש לגמרי, עם קצת השקעה, מעט מאד הוצאות כספיות – והראה מאד הנאה!

עשה זאת בעצמך יצירה

איך לארוג שטיח עגול

איך לארוג שטיח עגול?

10:05 am By admin כבר עשיתם סדר בארון לקראת החורף? במידה וכן בוודאי מצאתם שלל בגדים שאין לכם צורך בהם, אז מצאנו עבורם שימוש מחדש שישדרג את מראה חדר השינה Read More »

קנבס לקישוט הקיר

איך ליצור תמונות קנבס לקישוט

2:29 pm By admin להלן עוד דרך פשוטה לייצר עיצוב וקישוט לבית. הקירות נראים ריקים? לא עוד! המדריך הבא יראה לכם כיצד ליצור ציורי קנבס פשוטים ויפים לקישוט הקיר:   Read More »

כרית מחממת לידיים

עשה זאת בעצמך כרית מחממת ידיים

11:40 am By admin החורף כבר כאן ובגדול! אז איך שומרים על חום הגוף גם כשאתם לא בבית? מכירים את כל הכריות חימום האלו שמוכרים בחנויות? תמיד שאלתם את עצמכם Read More »

57599207

עשה זאת בעצמך: 10 רעיונות מגניבים ומיוחדים של עיצוב תמונות לתלייה

12:19 pm By admin התמונות המשפחתיות מתעדות רגעים מיוחדים ומרגשים שלכם ושל האנשים שאתם אוהבים יותר מכל המשפחה שלכם. כמובן שאתם תרצו לשמור אותן היטב ואף להציג אותן לראווה. במקום Read More »

טיפול עשה זאת בעצמך

טיפים לטיפול במכונת תפירה עשה זאת בעצמך

12:53 pm By admin המכונה לא עובדת? חסרה מחט? לא כל בעיה במכונת תפירה (שמשרתת אותנו נאמנה עבור מגוון עבודות יצירה ותיקון) יש צורך לפנות לאיש מקצוע, לפעמים אפשר לטפל Read More »

קישוט עציצים

5 רעיונות לעיצוב וקישוט עציצים

11:47 am By admin אם אתה מתכנן לשתול גינה, כנראה שיש לך אוסף של עציצים ריקים. במקום לתת להם להיערם באיזו פינה חשוכה, אתה יכול להשתמש ברעיונות כאן כדי להפוך אותם Read More »

עציץ תלוי בתוך הבית

תליית עציצים

11:03 am By admin כאשר בוחרים לעטוף מרפסת אורבנית בירוק ובגינון אורבני, יש צורך לעשות שימוש מקסימלי בחלל. לעיתים נבחר לתלות עציצים לא רק במרפסת אלא גם בבית עצמו, אז Read More »

452579701

רעיונות ליצירה מחומרים ממוחזרים

4:06 pm By admin את היתרונות של פעילויות יצירה שונות כולם יודעים. עכשיו בואו נגלה לכם איזה עבודות יצירה מחומרים ממוחזרים ניתן לעשות. עיצוב טפטים לקיר – לא חייבים לקנות Read More »