כך תדעו לפענח את כתב היד שלכם

גרפולוגיה

פענוח כתב היד הוא לא רק מעניין – הוא גם יכול להיות חשוב מאוד מבחינת אישיות ומבחינת קבלת החלטות לעתיד. לא בכדי, רבים מאתנו פונים לשירות של גרפולוגית מקצועית – והנה מה שאתם צריכים לדעת על פענוח כתב היד למטרות שונות.

מדוע חשוב ונחוץ לפענח את כתב היד שלכם? באילו מצבים זה חשוב עבורכם?

תחום הגרפולוגיה, הידוע גם בתור פענוח כתב היד, הוא תחום שיש בו כיום שימושים רבים מאוד גם ברמה האישית וגם ברמה הציבורית. ברמה הציבורית ואפילו המשפטית – הדבר משמש עבור הכרעה מקצועית במצבים בהם יש להבין האם התבצע זיוף של חתימות או של מסמכים, ולהכריע בנוגע לכותב של מסמך כזה או אחר. ברמה האישית, פענוח כתב היד יכול לשמש להערכה מקצועית, להערכה אישית ואפילו להערכה זוגית – בהתאם למה שמשתקף באשר לאופייכם דרך כתב היד שלכם. מי שמבצע את ההערכה הזאת הם גרפולוגים – וכעת נכיר את התהליך של הערכה גרפולוגית.

פענוח כתב היד הוא לא עניין של מה בכך – מדובר במקצוע מקיף ונרחב

  • כיצד זה מתבצע? הערכה גרפולוגית מקצועית מתבצעת באמצעות מקצועיות שנרכשת בהכשרה לא קצרה ולא פשוטה, ובאמצעות כלים טכנולוגיים מתקדמים. הפרמטרים בהם משתמשים הם מידת הלחץ של העט על הדף, צורת האותיות ושטף הכתיבה, מידת הפתיחות או הסגירה של האותיות השונות ועוד פרמטרים רבים אחרים – באמצעות כלים שיכולים לבצע בדיקה לרמה מיקרוסקופית.
  • למי אתם צריכים לפנות? כפי שבוודאי הבנתם, באופן פרטי יהיה לכם קשה למדי להעריך ולפענח את כתב היד שלכם – הגם שאתם לא אובייקטיביים ואתם זקוקים לגורם חיצוני ומקצועי. לכן, עבור הערכה גרפולוגית מקצועית עליכם לפנות לגורם מקצועי מתאים בדמות גרפולוג או גרפולוגית  – וישנם אנשי מקצוע איכותיים בתחום כיום.

בכדי לקבל את התוצאות ואת הייעוץ הרלוונטיים ביותר – פנו להערכה גרפולוגית

בין אם מדובר בהערכה אישית לגבי עבודה כזו או אחרת ובין אם בהערכה זוגית לגבי התאמה לבני זוג – ישנם שימושים רבים להערכה גרפולוגית ולפענוח כתב היד שלכם. תנו לעצמכם את הכלים לבצע את ההחלטות הנכונות ולקבל את הייעוץ המתאים.

גרפולוגיה
גרפולוגיה