מדריך להכנת זר פרחים

קורס שזירת פרחים

הכי כיף להכין לבד זרי פרחים!

אין דבר שנחשב ליפה יותר מאשר זר פרחים מושקע. אולם, אפשר שבכל זאת יש דבר אחד שבאמת יהיה יפה יותר, והכוונה שלנו היא כמובן אל זרי פרחים שאתם הכנתם בעצמכם! יש תחושה מאד נעימה בלהעניק למישהו זר שהכנו בעצמנו, או פשוט להשתמש בזר כדי לקשט את הבית שלנו. אנו מתגאים מאד כמובן במעשה ידינו, ונהנים מכל רגע. אולם, איך בכלל אפשר להכין לבד את הזר? מה צריך לדעת ומה כדאי להכין מראש?

כמה דברים שכדאי לדעת

  • היכן לומדים לשזור? – יש לכם כמה אפשרויות שונות. האחת היא להירשם לקורס קצר שבו ילמדו אתכם כיצד שוזרים זרי פרחים. היתרון בקורס הוא בסביבה המקצועית במיוחד, ביכולת להשתפר וללמוד מהמומחים, וממש להתמקצע בתחום. עם זאת יש כמובן אפשרות אחרת והיא ללמוד איך שוזרים ממדריכים מקוונים באינטרנט – ואף ממדריכי וידאו. היתרון בשיטה הזו הוא שהיא חינמית לחלוטין – והדבר כמובן נתון לגמרי לשיקולכם.
  • איזה ציוד כדאי שיהיה לנו? – קודם כל, אתם זקוקים לקוצץ מתאים עבור הגבעולים, עבור עלים מיורים, וכיו"ב. רצוי גם להצטייד בחוטי ברזל מתאימים, בנייר צלופן, בנייר דבק מתאים, ומעל לכל – באגרטלים ובכלים מתאימים שבהם אתם תחזיקו את הזרים שאתם מכינים.
  • היכן קונים פרחים בודדים? – תתפלאו לגלות ,אבל בלא מעט משתלות ובחנויות הפרחים, ישמחו למכור לכם לא רק זרי פרחיקורס שזירת פרחים חנות הפרח פתח תקווהם מוכנים, אלא גם לספק לכם פרחים בודדים לטובת הרכבת זר עצמאית. אין שום בעיה לפנות לחנות פרחים מקצועית, לבחור את כל הפרחים וכמובן גם עלים שונים שיעטפו אותם – ולהרכיב זר נהדר בהתאמה אישית!
  • כמה זמן זה לוקח? – תלוי מאד מה רמת ההשקעה שלכם בזר וגם מה הניסיון שלכם. אין ספק שבהתחלה, ייקח לכם יותר זמן לשזור זרי פרחים, וזה טבעי והגיוני. ככל שתשתפרו – הזמן יפחת, וכמובן שתוכלו גם להתמקצע בזרים מורכבים יותר.

 

כעת אתם מוכנים לשזירה!

אם הרעיון הזה קוסם לכם, למה להמתין? כבר עכשיו אפשר להיכנס למדריכים לשזירה – ואפילו להירשם לקורס מתאים בתחום!