עבודות נגרות קטנות

מדריך לעבודות עשה זאת בעצמך בנגרות כולל התייחסות אל שלושה פרויקטים של עבודות נגרות קטנות נפוצות ומועילות:142300967

1. התקנת מדף – כל מי שעבר אי פעם דירה או שיפץ בית קיים מכיר את הצורך בהתקנת מדף. מדובר בעבודת נגרות קטנה שכל אחד נתקל בה. אפשר להתקין את המדף כמעט על כל קיר, בכפוף לתנאי השטח, העומס הצפוי על המדף וסוג המשטח. בקיר בטון לדוגמא רצוי להתקין מדף עץ רחב ולקדוח חורים בהיקף מתאים. בשלב השני יש להשתמש בפטיש ולהכניס דיבלים, אליהם ניתן להבריג את הברגים הייעודיים של המדף. אין להציב על המדף ציוד שביר ורצוי לבדוק אותו לפני תחילת השימוש.

2. שיפוץ ריהוט ישן – יש משמעות כלכלית לעבודות נגרות קטנות המתבצעות באופן עצמאי. במקום לזרוק לפח רהיטים ישנים ולהוציא כסף על ריהוט מחדש של הבית, אפשר לשפץ את הרהיטים הקיימים ולהעניק להם ערך מוסף. השיפוץ תלוי בהעדפות אישיות והוא לא דורש הרבה מלבד צביעה, הדבקה ולעיתים גם אלמנטים חיצוניים נוספים.

3. בניית שולחן – חובבי עבודה פיזית מקדישים לא מעט זמן עבור בניית שולחן. כל מה שצריך לעשות הוא לאסוף קורות עץ מתאים, להשיג משטח ישר ולהתחיל לשייף אותו.
הבנייה של השולחן אידיאלית עבור החצר, המרפסת או הגג. אפשרות אחרת היא להציב את

שיפוץ שולחן ישןהשולחן בסלון או במטבח ולהשוויץ בו בפני המבקרים. כמו בעבודות אחרות, גם כאן רצוי מאוד לבדוק את יציבות השולחן ולהרחיק ילדים או חיות מחמד מאיזור העבודה.

לסיכום, לפעמים אפשר לקבל סיפוק אדיר מעבודות עשה זאת בעצמך בנגרות. מומלץ להתחיל בעבודות בסיסיות וקטנות, להתקדם בהתאם לצרכים המתעוררים ולבצע את ההתאמות הנדרשות. אין סיבה לוותר על הגשמת החלום או להוציא כסף על עבודות נגרות. נסו בעצמכם את העבודות הקלות ותגלו עולם מפתיע של אפשרויות חדשות.

Categories: נגרות

Tags: