עיצוב הגינה – עשה זאת בעצמך

עבור מי שאוהב פרוייקטים של עשה זאת בעצמך, עיצוב הגינה הוא אחת המשימות המשמעותיות ביותר

כיום כבר אפשר להגיד כי הטרנד של עשה זאת בעצמך חצה את הגבול של אופנה חולפת, והוא פשוט עובדה קיימת – יותר ויותר אנשים בוחרים להפשיל שרוולים ולבצע בכוחות עצמם משימות שונות של בנייה או של עיצוב בבית. בכל מה שנוגע לעשה זאת בעצמך, עיצוב הגינה בבית שלנו הוא אחת המשימות המתאימות ביותר לסגנון זה של עשייה, כל עוד מבצעים אותו בזהירות ובאיכות ללא פשרות. אנחנו כאן כדי לתת לכם את הטיפים ליצירת המרחב הפתוח האיכותי ביותר בבית שלנו.

מה אפשר לעשות בעצמנו ובמה חשוב לקרוא למומחים בכל מה שנוגע לעיצוב הגינה שלנו?

  • מה אי אפשר לעשות בעצמנו? כמו בכל משימה אחרת של עשה זאת בעצמך, ישנם מרכיבים שלא נוכל לבצע בכוחות עצמנו. אם ישנם עצים אותם צריך לכרות בגינה שלנו, כריתת עצים נבצע רק עם שירות מורשה ואיכותי בתחום שיבצע זאת בזהירות ובמקצועיות. גם עבודות תשתית שקשורות לחיבור לתשתית מים של מערכות השקיה כדאי לבצע עם מומחים.
  • ומה נעשה בעצמנו – המשימות אותן נוכל לבצע בכוחות עצמנו בעיצוב הגינה הן רבות מאוד. בתור התחלה, כל מה שקשור לשתילה ולנטיעה של צמחייה אפשר ואפילו רצוי לבצע בעצמנו בכדי להבין איך עושים זאת נכון ואיך מטפחים את הצמחייה בצורה הנכונה ביותר – החל ממשטחי הדשא ועד העצים שניטע. עוד משימות של עשה זאת בעצמך לגינה הן הקמה של דק מטופח ואיכותי, הקמה של פרגולה או כיסוי צל אחר, ואפילו בנייה של ריהוט גינה – אם אנחנו רוצים לקחת את המקצועיות שלנו צעד קדימה.

המטרה שלנו צריכה להיות יצירת המרחב הפתוח, הנעים והמזמין ביותר שנוכל לעצב

בעיצוב הגינה שלנו אנחנו צריכים לשאוף להשיג את המרחב הפתוח האיכותי ביותר לאורך זמן, שיספק לנו את הראה הירוקה ואת המרחב המבודד והנעים ביותר בתוך ההמולה העירונית. אם אנחנו יכולים לבצע זאת בכוחות עצמנו, מה טוב – אבל אסור לנו להתבייש גם לקרוא למקצוענים בתחומים השונים בכדי להבטיח את עיצוב הגינה האיכותי ביותר שניתן להשיג.

 

Categories: עיצוב גינה