איך תעצבו פליירים שימשכו את העין?

החשיבות של פליירים עבור כל עסק ועבור כל אירוע היא חשיבות שלא ניתן לזלזל בה

כל בעל עסק, וכל מפיק של אירוע משמעותי, צריך לחשוב בראש ובראשונה על השיווק של עצמו ושל הגורם הרלוונטי שלו, לקהל היעד הרלוונטי עבורו. מי שמפעיל חוג או פעילות עבור ילדים, צריך לחשוב על שיווק לילדים ולהורים. מי שמפיק מסיבה לצעירים, צריך לחשוב על שיווק לתיכוניסטים, לחיילים או לסטודנטים. מי שמעניק שירותים עסקיים שונים – צריך לחשוב על קהל היעד העסקי הרלוונטי עבורו. בכל מקרה, השיווק הזה הוא לא עניין של מה בכך, וישנה משמעות עצומה למוצרים שיווקיים שונים, שאחד הבסיסיים אך גם המשמעותיים ביותר שבהם הוא פליירים. הפלייר הוא בסופו של דבר דף קטן ומתומצת, שצריך להיות שיווקי במידה מספקת, אינפורמטיבי במידה מצומצמת שתעניק מספיק רקע נחוץ על השירות או על האירוע, ובעיקר מושך את העין במידה רבה מאוד שתיצור עניין אצל קהל היעד הרלוונטי. כעת, נבין בדיוק כיצד עושים זאת נכון.

 

כיצד תעצבו את הפליירים האיכותיים והאטרקטיביים ביותר לקהל היעד שלכם? כמה טיפים

  • הכל מתחיל בניתוח קהל היעד – כשאנחנו מדברים על פליירים שמושכים את העין בצורה איכותית, חשוב להבין כי מה שמושך את העין לילדים הוא לא מה שמושך את העין לנערים, ומה שמושך את העין לגורם עסקי הוא לא מה שימשוך את העין לקהל יעד של מסיבה. חשוב מאוד להכווין את הפלייר שאנחנו מייצרים לקהל היעד האיכותי שאליו אנחנו רוצים לפנות, ומדובר כאן בלא פחות ממלאכה מקצועית שמתבצעת על ידי גורמים המתמחים בכך, שיודעים לתת את השירות הרלוונטי בהתאם לסוג הקהל הרלוונטי.
  • כעת מגיעים לשלב העיצוב הגרפי – עיצוב גרפי רלוונטי ומוכוון לקהל יעד הוא למעשה הלחם והחמאה של מלאכת עיצוב הפלייר, שקובע עד כמה הפלייר ימשוך את העין לקהל היעד שלו. פליירים איכותיים לא חייבים להיות צעקניים, ולמעשה לכל מלאכת עיצוב גרפי של פלייר יש את הדקויות המקצועיות שלה. מה שבטוח הוא שבשילוב נכון בין צבעים שונים, יחס מתאים בין כתב לבין קישוט, והתאמה לקהל יעד בהתאם לסוג העיצוב הגרפי – ניתן להגיע לתוצאות איכותיות ביותר שתמשוכנה את עיני הלקוחות שלכם.
  • בחירת חומרי גלם – כשרוצים להדפיס פליירים איכותיים שמושכים את העין, פרמטר חשוב במיוחד הוא חומר הגלם המודפס. חשוב לבחור את החומר בצורה נכונה, ולא בטוח שנייר רגיל הוא מה שאתם מחפשים – פלייר איכותי על נייר חלק הוא בהחלט אופציה איכותית שמושכת את העין בסיטואציות שונות.

בסופו של דבר, הכל מסתכם באיכות השירות הגרפי ושירות ההדפסה אליהם אתם פונים

מקצה לקצה, החל מניתוח קהל היעד שלכם ועיצוב גרפי בהתאם לכך, ועד הדפסת פליירים איכותיים מחומרי גלם איכותיים בהתאם לניתוח זה – אתם צריכים שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר בתחום. שירות שכזה תמצאו רק במסגרת של בית דפוס המתמחה באופן מיוחד בעיצוב וייצור של פליירים.

באדיבות בי דיגיטל בית דפוס דיגיטלי

Categories: מדריכים