עשה זאת בעצמך: 5 פתרונות אחסון יצירתיים שאתם חייבים להכיר

פתרונות אחסון

אנו חיים בתקופה שבה קשה לעתים למצוא את הדרך הטובה ביותר לאחסן את כל הפריטים שיש ברשותנו. יש לנו תמונות, מכשירי טלפון, צעצועים, ספרים, מסמכים ועוד שפע של חומרים שכולם דורשים

אחסון. אז איך נאחסן אותם היטב? בעזרת שיטות מיוחדות של עבודות עשה זאת בעצמך, תוכלו למצוא כמה פתרונות מקוריים במיוחד שמומלץ בחום לאמץ! הנה כמה מהפתרונות המובילים.

 

יצירתיות, מקוריות וגם נוחות

  1. מגירת הטענה – פתרון מעולה לאחסון טלפונים סלולריים – מתקינים שקע עם מפצל בתוך המגירה, וכך המגיר הגם מאחסנת את הטלפון הסלולרי, וגם מטעינים אותם תוך כדי! זה נוח וגם אפקטיבי.
  2. אחסון בספר משומש – פתרון יצירתי לאחסון של חפצים קטנים כמו תכשיטים, כסף קטן, שעונים, וכיו"ב. לוקחים ספר יש שלא צריכים, ועושים בו חור גדול בתוך הדפים הפנימיים (זה צריך להיות ספר עבה). זהו! יש לכם כעת תיבת אחסון מקורית בתוך ספר.
  3. תמונה לפני לוח תליה – תולים לוח עץ ועליו תקועים מסמרים ונעצים כדי שתוכלו לתלות עליו מפתחות, תכשיטים, דפים, וכיו"ב. תכסו אותו עם תמונה מודפסת שקל להסיר מעת לעת – ויש לכם פתרון אחסון יצירתי ויפה!
  4. תיבה עם חור – כדי להסתיר כבלים, אפשר לקנות תיבות אחסון מיוחדות שיש בהן חורים קטנים או ליצור אותם בשיטת עשה זאת בעצמך. דרך החורים מעבירים כבלים של המחשב, הטלוויזיה וכו' ומקבלים פתרון כפול.
  5. אחסון עם גללי נייר טואלט – נשמע מוזר? תתפלאו! הפכו את הגלילים הריקים למקומות אחסון לכבלים ומטענים שונים, ותוכלו לחסוך במקום רב בשיטת עשה זאת בעצמך!