קוסם ליום הולדת – עשה זאת בעצמך

קוסם ליום הולדת

הנרות כבר כובו והעוגה נאכלה עד הפירור האחרון, הממתקים חוסלו וצלחות מיותמות מונחות על השולחן. החבר'ה שכבר שרו וכבר צחקו, אכלו וגם שתו, מתחילים להשתעמם. מה עושים עכשיו?

אז אם בעבר, כל הדברים הללו הספיקו למסיבת יום הולדת חווייתית ונחמדה, הרי שהיום, מחפשים הילדים (וגם המבוגרים) עוד קצת אקשן או ריגושים נוספים במסיבת יום ההולדת, ואכן אנחנו רואים כי קמו חברות הפקה רבות המציעות תכנית ליום הולדת. יש את אלו שיבחרו מתנפחים ליום הולדת, יש שילכו על הופעה של ליצן או תכנית בידור כלשהי ויש שיבחרו בלהטוטן או קוסם ליום הולדת.

ברור שכל אחת מהאפשרויות הללו עשויות לייקר מאוד את העלות של מסיבת יום ההולדת ולא תמיד זה יהיה מוצדק.

קיימות אפשרויות רבות של חגיגות יום הולדת באופן של 'עשה זאת בעצמך' ואפילו ממופע קסמים!

 

קודם ליום הולדת – זה לא חייב לעלות הרבה כסף

כאשר החלטנו ללכת על הרעיון של קוסם ליום הולדת, אנחנו לא חייבים לשלם על כך סכומים גבוהים. אנחנו יכולים לרכוש מספר אביזרים שהם לא תמיד יהיה בהכרח יקרים ולאחר הופעות מול המראה בבית, נצליח להרים הופעה אמתית של קוסם להנאת כל הילדים המשתתפים במסיבה.

נותנים את הבמה לחתן

כאשר אתם לוקחים על עצמכם את המלאכה ועוטים את גלימת קוסם ליום הולדת, ומנופפים בשרביט הקסם, אתם יכולים להכתיב את מהלך האירוע ולהעניק את מלוא תשומת הלב לחתן האירוע. תוכלו להזמין אותו אל הבמה ולהציג יחד אתו קסם מורכב ומדהים אותו תלמדו מראש בבית. החתן שיצליח להקסים את כל החברים בקסם מסובך ומורכב יזכה להרבקוסם ליום הולדתה כבוד והערכה בשל כך והתחושה שלו בין החברים תהיה הרבה יותר שווה.

ברור שכולם יבקשו ממנו אחר כך לגלות איך נעשה הקסם ויבקשו ממנו ללמד אותם את הטריק.

תוכלו לבחור גם בקסם אחד אותו תלמדו את הילדים ואף תעניקו להם את האביזרים לשם כך אותם הם יוכלו לקחת אתם הביתה.

אין ספק שמסיבת יום הולדת שכזו תהיה מסיבה בלתי נשכחת הן עבור החתן והן עבור כל המשתתפים במסיבת יום ההולדת.

Categories: מדריכים