רעיונות ליצירה מחומרים ממוחזרים

את היתרונות של פעילויות יצירה שונות כולם יודעים. עכשיו בואו נגלה לכם איזה עבודות יצירה מחומרים ממוחזרים ניתן לעשות.

עיצוב טפטים לקיר – לא חייבים לקנות טפטים מוכנים להדבקה על הקיר. במקום זה, פותחים מדריך עשה זאת בעצמך יצירה ומתחילים לעבוד. אפשר לקנות מדבקותsb10068539z-001
טפט חלקות וזולות במיוחד, ולהתחיל לקשט אותן בבית. אפשר להשתמש בבדים, במדבקות, בספוגים, ובחומרים נוספים. את מדבקות הטפט תוכלו לעצב כל צורה שתרצו, לגזור, ואז פשוט להדביק על הקיר.

עיצוב עציצים ואגרטלים – אין כמו קישוט הבית בצמחיה, אך צמחים דורשים כידוע בית. במקום לקנות עוד אגרטל ענק שלא לטעמכם – פשוט מבצעים עבודות עשה זאת
בעצמך יצירה. אפשר לעצב כד נהדר לצמחים ממש בעצמם. לצורך כך, אפשר לקנות כדים פשוטים וזולים למדי, ולהתחיל לקשט אותם איך שרוצים. אפשר לצבוע אותם בצורה נהדרת, להוסיף עליהם פאייטים, להוסיף קישוטי נייר, להדביק עליהם צמחים יבשים – וכך יוצרים בית נהדר לצמחים שלנו.

 

20140829_170352מגנטים למקרר – עוד רעיון יצירה מחומרים ממוחזרים בין כתלי הבית, הוא ליצור מגנטים למקרר. אוספים מגנטים משומשיםקונים מגנטים פשוטים ובסיסיים, ומתחילים לקשט אותם איך שרוצים – אפשר לקשט אותם בצורת אותיות, מספרים, פרצופים, פרחים, בתים, או כל צורה אחרת – וכך יוצרים אמנות שלמה על המקרר.

קישוטים לבית – דרך מדריכי עשה זאת בעצמך באתר, תוכלו למצוא מידע על הכנת קישוטים מיוחדים עבור הבית שלכם. בין אם מדובר על מגנטים למקרר שלכם, ידיות לארונות, טפטים לקירות, עציצים לצמחים, ואפילו הכנת בובות לילדים. תוכלו למצוא שפע של מדריכים עם רעיונות מקוריים, והמלצות על שיטות עבודה.

 

ריהוט שימושי – האם ידעתם, שבעזרת עשה זאת בעצמך אפשר גם להרכיב רהיטים שימושיים במיוחד? רהיטים לא חייבים לקנות בחנות, ואפילו לא חייבים תמיד לנסר ולעבוד עם מסורים ופטישים. באמצעות כמה חומרים פשוטים, תוכלו להכין שרפרפים, מדפים וארגזי אחסון נהדרים. הדבר מסייע לנו גם לחסוך בכסף – וגם ליהנות מתוצר
עמלנו, ואף לשתף את הילדים.שיפוץ שולחן ישן

עיצוב בגדים – אין ספק שאחד הדברים המהנים ביותר בקונספט של עשה זאת בעצמך, הוא היכולת שלנו לתקן הוא לעצב מחדש בגדים ישנים. אפשר כך לא רק לתקן חורים שונים או להרחיב או להצר בגדים – אלא גם לתפור להם תוספות מעניינות ומיוחדות.

 

Categories: יצירה

Tags: