תנור קרמיקה יד שנייה לכל אמן חובב

הכנת קרמיקה

אמנות מאפשרת לכל אחד ואחת מאתנו להביא לידי ביטוי את תחומי העניין שלו. היתרון של עיסוק באמנות הוא סיפוק עצמי, מימוש, אתגר, הנאה ולעיתים גם הפקת רווח כספי לא מבוטל. בשנים האחרונות למשל עולה קרנם של תנורי הקרמיקה.

זהו תנור שמיועד לשריפת חומרי גלם שונים ולעבודות חימר, פורצלן, זכוכית או גלזורה. הוא  מתאפיין בחום גבוה שעשוי להגיע מעל 1000 מעלות צלזיוס ובאפשרות להקרין את החום בצורה אחידה מכיוונים שונים. בעזרת התנור ניתן לייצר מגוון רחב של פריטי אמנות ולהשתמש בהם על מנת לממש את מלוא הפוטנציאל האישי.

מלבד היתרונות הטכניים, אמנים חובבים לא חייבים לחרוג ממסגרת התקציב או להיכנס לחובות כדי לקנות תנורי קרמיקה מעולים. הם יכולים להשיג את אותה מטרה באמצעות תנור קרמיקה יד שנייה ולרכז את כל היתרונות תחת קורת גג אחת.

מה היתרונות של תנור קרמיקה יד שנייה?

אלו היתרונות העיקריים שמוכיחים למה משתלם לרכוש תנור קרמיקה יד שנייה:

א. עלות נמוכה

הסיבה העיקרית להצלחה של פריטי אמנות מיד שנייה היא עלות נמוכה. יש פערים של עשרות אחוזים בין תנורים חדשים ויד שנייה, אפשרות לחסוך בהוצאות מבלי להתפשר על איכות התנור ובסופו של דבר גם לייצר פריטי חימר, פורצלן, זכוכית או גלזורה כדי למכור אותם באופן עצמאי.

ב. מגוון

אתרי האינטרנט מאפשרים רכישה של מגוון תנורי קרמיקה. אם בעבר נאלצו אמנים חובבים להגיע לחנויות ולהתפשר על קטלוג מצומצם, הרי שכיום הם יכולים לבחור את התנור המושלם עבורם אפילו בלי לקום מהכיסא. המגוון חוסך זמן יקר ומאפשר לכל אמן חובב להגשים את החלום שלו.

ג. ביצועים

המפרט הטכני והביצועים של תנור קרמיקה יד שנייה לא נופלים מאלו של תנור חדש. הסיבה לכך היא שהתנור עצמו הוא פריט עמיד וחזק, שלא סובל מבלאי או שחיקה.

לסיכום, יש הרבה סיבות לתת עדיפות לתנור יד שנייה ולא לתנור חדש. כל מה שצריך לעשות הוא למצוא את התנור המתאים ולבדוק את העלות, המגוון והביצועים בפועל.

Categories: מדריכים